Sunday, March 3, 2019

Vaikselt tiksume

Sajandivanune kaunitar taastumas peale väikest esteetilist iluravi kortsude korrigeerimiseks.

Eile saime lõpuks kätte neli kuud tagasi tellitud telekakapi, uhh, ma ütlen, vajas see ikka kannatust ja närve. Koos sellega saime lõpuks seinale ka kella. See on pärist minu vanatädilt, kes oli paras frukt, aga oma elu ajal siiski väga elus.
Eelmises kollases majas elas ta kohati suht oma elu, lõi tunde, nagu endale meeldis. Praegu tiksub veel üllataval kombel minuti pealt ja pommitab, nagu temalt oodatakse. Ju on õnnelik, et jälle pildile sai, aga kauaks tema heldust jagub, kes teab.

Aastatega olen aru saanud, et (seina)kella tiksumine on üks indikaator, mille järgi võin üsna täpselt määrata oma vaimse tervise hetkeseisundit. Kui tikusmine mind (oluliselt) ei sega, siis on päris hästi.

Öösel kella poole kolme paiku oli Giovanni ta seisma pannud, mul polnud probleemi, sest magan kõrvatrpoppidega (p.s pikaaegse kasutajana soovitan vetsupaberit, kõige pehmem).Hommikul lükkasime pendlile uuesti hoo sisse.
Kui ta suuremat numbrit lööb, paneb Pääsu kõrvad kinni.

Ikkagi uus pereliige, kõigil vajab harjumist.

4 comments:

Tilda said...

:) Ilus kell.
Mul oli tiksuv kell seinal kuni lapseni - ei häirinud. Kuni sünnitusmajast pambuga koju jõudsin ja absoluutselt ei saanud aru, kuidas ma selle lärmi sees koguaeg elanud olen - mh ei kuule ju tite hingamist. Kohe tõstsin seina pealt alla ja tõin poest mitte-tiksuva. Nüüd kindlasti ühtegi tiksujat ei kannataks.

soodoma ja gomorra said...

Jah, vat ma ka kohe eile selle peeale mõtlesin, etikudias need tõe ja õiguse inimesed omal ajal need seinakellad üle elasid, aga küllap sel ajal müra nii palju vähem oli ja tõelist väsimust sellevõrra rohkem, et nenede närvisüsteem, oli märkimisväärselt vähem rikutud ning terve. vähemalt tiksumise võrra.

Praegu on küll nii, et mulle iseenesest väga meeldib, kui kell seinal on ja käib, aga küll oleks hea, kui saaks vajadusel nagu televiisoril puldist volüümi vaiksemaks või suisa maha keerata.

Anonymous said...

Varsti ei pane tähelegi, ma arvan. Nagu mind ei häirinud lõpuks enam ükski rong akende taga...

URGENT LOAN OFFER said...

Do you need personal loan?
Loan for your home improvements,
Mortgage loan,
Debt consolidation loan,
Commercial loan,
Education loan,
Car loan,
Loan for assets.
financialserviceoffer876@gmail.com WhatsApp +918929509036