Sunday, March 10, 2019

Kolimine. Kui juba läks.

Keiti Vilms kirjutas, et lapsed ei tea enam, mida tähendab müre ja tilgastanud. Üldse ei imesta. See läheb pmst samasse kategooriasse kingapaeltega. Tahes või tahtmata kipuvad osad tegevused ja nähtused vaikselt ajaloo hõlma vajuma.
Sest olgem ausad, tänapäval peab juba päris arvestatavalt vaeva nägema, et piim tilgastaks. Ma mäletan veel liiga hästi seda jogurtit, millega ma huvi pärast kunagi töö juures katseid tegin. Külmakapis avatuna seistes oli too söödav isegi kuu aega peale avamist, prrrr.....

Aga tilgastanud piima juurest tilgastanud blogile edasi minnes, siis nüüd on nii, et kolin wordpressi üle  Põhjus väga lihtne, mõned kuud tagasi sai ta sõnumi, milles oli muuhulgas ka lause: Blogis seda kajastada pole vaja.
Suppi kuumalt ei lahmita, seepärast ma settisin ja settisin ja mõistin, et jah, mul on sellest tegelikult kõriauguni. Selliseid inimesi käib siin ilmselgelt liiga palju. Isegi kolm-neli on minu jaoks nüüd juba liig.

Wordpress dubleerib mul blogspoti tegelikult juba alates päevast, mil veel Suveplika isa üritas mu blogi ühel öösel oma(tema)voliliselt kustutada, aga jäi õnneks sel juhul parooli taha. Mis oli üks väheseid, kui mitte ainuke, mis mul tema käest päästa õnnestus.

Ja väidetavalt saab wordpressi´s postitusi ka parooli alla panna, mida ma pole seni endale veel selgeks teinud, et kuidas see täpselt käib, aga kui vaja, eks siis tuleb sellega tegeleda.

Kohtumiseni "uues" veebikodus.

1 comment:

URGENT LOAN OFFER said...


Do you need personal loan?
Loan for your home improvements,
Mortgage loan,
Debt consolidation loan,
Commercial loan,
Education loan,
Car loan,
Loan for assets.
financialserviceoffer876@gmail.com WhatsApp +918929509036