Sunday, December 9, 2018

Uus tondiloss

Viisin eile Suveplika klassiõe sünnipäevale uue T1 kaubanduskeskuse 4.-korrusel asuvasse Skyparki. te võite mind nüüd hulluks pidada, aga ma ütlen, et seal kõikus. oleks mind sinna kutsutud, ma poleks sinna kindlasti jäänud. mul võttis hiljem 15 min aega, et tasakaal tagasi saada. nagu merelt oleks tulnud. kuidagi poleks tahtnud Suveplikat ka sinna jätta, kuidagi jube ebakindel oli, aga ju tema kõrvas olev tasakaalu- (ja terve mõistuse-)keskus on vähem tundlik, kui minul, sest mul ei õnnestunud teda kõikumisega ära veenda.

Suveplika kurtis jällegi, et tohutult venelasi. ja venelased, teadagi, astuvad sust lihtsalt ette või üle.
Ainuke koht, kus neid polnud, olid liumäed, teatas Suveplika teema lõpetuseks. mis on iseeneset huvitav tähelepanek. hakkasin kohe mõtlema, et kas neil on ehk ajaloost pärit hirm kõrguse ja mägede ees?

igal juhul, mina olen teid hoiatanud, see keskus pole turvaline, ta seisab kanajalgadel, rohkem tahtejõuga.

3 comments:

Bianka said...

Ma pole selles Mallis käinud, ega vist ei lähegi niipea. Minu arust tundub suht mõttetu teha veel üks kaubamaja kohe Ülemiste keskuse kõrvale. Kust neisse ostjaid küll võetakse!? Aga mu lapselapsed käisid ka eile seal ühe (õigemini kahe) 8-aastase sünnipäeval. Ei tea kas oli sama pidu :)

soodoma ja gomorra said...

Eip, see tüdruk sai kùmme. Aga kui ma õigesti kuulsin, siis sel hetkel oli seal pargis 700 inimest. Täielik kombinaat.

Katariina said...

Sekundeerin. Ja nende telereklaam on erakordselt kõle. Kuid seal on Benetton. Mulle meeldib, et nad on Eestis tagasi.