Sunday, November 18, 2018

Puhas porno

Olete te teinekord vaadanud lastega paare ja mõelnud, et selleks, et neid lapsi saada, peavad need kaks inimest olema omavahel maganud, just see mees ja just see naine? sellele naisele meeldib mees piisavalt, et teda endale nii lähedale lubada ning seda meest erutab naine sedavõrd, et sünniks laps.

spa keskond, kus inimesed poolpaljalt ringi takseerivad, jätab säärase mõtte jaoks veelgi vähem fantaseerimisruumi .

eile, kui me Pääsule väikest vaheldust otsustasime pakkuda, oli veekeskuses teiste hulgas paar kahe väikese lapsega. naine oli väga paks, aga kokkuvõttes lihtsalt paks. ühest küljest päästis teda natuke kindlasti ujumistrikoo ja teisest küljest võib ka olla, et ta oli mehest lihtsalt noorem, et veel ainult paks olla. kuigi mõlema kaalu kohta nii vaevatu liikumise põhjal julgena arvata, et kummalgi polnud vanust palju üle kolmekümne. kui sedagi, sest suur kehakaal tavaliselt üksnes lisab vanusenumbreid.
mehe kaal oli aga kaugel üle paksu, see oli juba lausa inetu. kohe väga inetu. igalt poolt üle ääre ja kõht rippus nagu suur ja raske põll üle ujumispükste ääre. muud detailid jätan siin kohal pigem üldse kirjeldamata.

ma tean, et see pole elus peamine ja lastega olid nad tegelikult väga kenasti, aga no....mis liig, see liig.

nende kahe puhul läks mu mõte aga teineteise veetlemisest märksa kaugemale, juba täitsa praktilise küsimuseni, mis tehnika või nipiga need lapsed üldse valmis on meisterdatud?

7 comments:

konn, lendav konn said...

Armas emand on minust ligi poole kergem ja kolmandik meetrit madalam. Viimase küsimuse valguses tekkis mõte korraldada kursus seksuaalsete aktiviteetide osas kaalus ja mahus ebavõrdsetele paaridele. Registreerimine avatud, ikka olen abiks!

Anonymous said...

Tahaks olla kärbes nende magamistoas :D

soodoma ja gomorra said...

Ma ei tea, kas kàrbes on ikka maailma parim mòte, vòiks olla mòni vàhem eluohtlik elukutse.

KK said...

On inimesi, kellele kaalust allavõtmine on seotud ühiskondliku survega ja nad keelduvad. Nagu on ka inimesi, kes ei luba lastele kinkida barbisid, kuna need rikuvad laste arusaama ja tekitavad nn ideaalinimese kujundi.
Mõnes mõttes olen nendega nõus, pole meie asi kritiseerida või hinnata. Kui nad ise rahul on ja see neile vaeva ei tekita. Me ei tea ju tausta.

soodoma ja gomorra said...

no siis on ju hästi, kui me ses küsimuses ühel meelel oleme.

Moosisai said...

Mina jällegi usun, erinevalt vist paljudest teistest, et uudishimu ei ole veel patt, veelvähem ei ole see kriitika või hinnang. Isegi kui see tundub lapsesuuna, siis ma tihti kadestan lapsi, kes siiralt suudavad igasugu lahedaid küsimusi küsida, mis vanematele on jube tabu.
Ma olen ise samu mõtteid mõelnud kui SG ja ausalt öeldes on selles vallas mu kujutlusvõime suht piiritu :) Õiget vastust ma ei tea ja seda vist polegi :D :D :D

Anonymous said...

Paluks rohkem tolerantust kaaskodanikud, sest keegi meist pole perfektne.
Kes on sale, see on tavaliselt külm ja vastiku iseloomug.
Kes on paks, see on enmasti lõbus ja soe.
Kellele meeldib kont ja kellele pekk, see on ju maitse küsimus.
Ja ära sa seda pilti vaata, sest siin on ka üks paks emane ja peenike isane juba looduse poolt loodud ja peenikesi emaseid ei olegi.
http://photos1.blogger.com/x/blogger/1954/1452/1600/321390/mouse_spider-2s.png