Sunday, November 11, 2018

Isadepäev


Nii nüüd tuleb isadepäevaõhtu küsimus, see pole lihtsate killast...

Ma tõmbad siis enne veidike hinge...

Parem oleks vist pits konjakit.....


mäletad, mõni aeg tagasi vaatasime üht krimkat, kus oli tüdruk, keda tema vanemad olid koos ta õdede, vendadega 10 aastat kinni hoidnud, nendega ebainimlikult käitunud ning seksuaalselt kuritarvitanud. hiljem leidis too tüdruk kaaslase, kes temaga sama jõhkralt ümber käis, teda alandas, haiget tegi, sest tüdruk vajas seda, ta ei osanud enam teisiti. ning koos tolle noormehega võtsid nad kinni süütuid tütarlapsi, keda poiss vägistas ning seejärel tappis. tüdruku roll oli pealt vaadata ning hiljem koristada.

ja mäletad, seal ülekuulamise laua taga too tüdruk provotseeris politseinikku, et "mäletad ju küll, kui su tütrel hakkasid rinnad kasvama, siis sa mõtlesid, kuidas oleks teda panna?"

mõni aeg tagasi lugesin Sauterit, kes kirjutas oma tütrest nii, kuula nüüd:

...kas ma ei ole siis mõelnud, et võiksin Siskiniga kunagi magada? Olen mõelnud küll. Igasugu mõtted käivad läbi pea. Ja minu meelest peabki need läbi mõtlema, kui nad tulevad. Kes mõtleb läbi hobusega keppimise ilu ja valu, kes oma tütrega keppimise. Kes oma poja või emaga. - - - lmselt oleks vahekord Siskiniga mõeldav siis, kui millegipärast oleks kohutavalt vaja stressi ja survet. Sest seda see kaasa tooks. - - - Isegi kui see olesk kohutav trauma. Traumasid saadakse muustki. Aga nüüd, kus Siss on üheksa, tõmbab füüsiline lähedus temaga ka vähem, kui ta oli, ma ei tea, neli või viis. Võib-olla on see hoopis, et imikuga ongi suur füüsiline lähedus vajalik ja millalgi peab see taanduma. Las ta siis taandub....

ma mõtlen, et võib-olla see ongi normaalne, et sellised mõtted peast läbi käivad. et igasugu mõtted peast läbi käivad. aga ma olin ja olen sellest ülestunnistusest ikkagi veits rabatud, et keegi julgeb need mõtted paberile panna. see ongi vist umbes see koht, kus küsitakse, on see julgus või juba rumalus. ma ei tea, aga ma mõtlen, et kas on?

igal juhul, siit tuleb nüüd küsimus: ma ei tea, polegi vist oluline, mis hetkel, on see siis kahe, nelja, üheksa, viieteist või kahekümne aastaselt, aga ütle, kas kõik tütarde isad mõtlevad ühel suvalisel hetkel, hm, kuidas oleks temaga magada?

ja tegelikult ma saan muidugi aru, et sul on mulle väga raske vastata. kui mitte võimatu.

No comments: