Monday, June 4, 2018

Õiglus võidutses! ehk ajalehepoisist miljonäriks

FB-s oli täna ühe Uudo Sepa Superstaariks valituks saamise uudise all täpselt selline kommentaar: Õiglus võidutses!
mulle assotseerus selle valiku ja võidu puhul Donalt Trump'i saamine presidendiks, kus valimistest saab ühe hetkel vaid vastandumine ja võitlus, mille protsessi juures unustatakse üha enam, mida või keda ja milleks me üleüldse valime.
mis Õiglusest me räägime, me valisime Superstaari, kullakesed!

Uudo on igati tore, ehe ja südamlik poiss, aga ta pole kindlasti Superstaar, vaid meie Oma Uudo, noor Uno Loop või Voldemar Kuslap, ilma irooniata siinkohal.

p.s minu isiklik lemmik oli muide Anette Maria Rennit, kes kahjuks samuti ebaausalt vara konkurentsist välja hääletati. ise arvan, et talle said saatuslikuks tema liigne küpsus, täiskasvanulikkus, tõsidus ja tark tagasihoidlikkus, mida sageli kõrkusesks tituleeritakse.

2 comments:

Indigoaalane said...

Jah, sama meelt. Ma olin ka Rennti suur fänn :)

Uudo on minu jaoks midagi Sulo ja Patuse Poole segmendist. Ja selles pole midagi halba. Lihtsalt Sissil on kindlasti suurem haare.

Aga eks elu näitab. Jana Kask, Rasmus Rändvee, Jüri Pootsman.. kõik laulavad imeliselt, aga millegipärast teame me Getterit, Taukarit, Elina Borni...
Kes lööb läbi see lööb ka superstaaritiitlita.

soodoma ja gomorra said...

seda ma ei arvagi, et Sissist Snüüd uperstaari ei saa. aga selge on see, et ka Uudo poleks ilma tiitlita millestki ilma jäänud. Ta oleks niikuinii meelelahutusmaailma poolt kohe üles korjatud, sest tal oli juba enne valituks saamist selline "raha" taga:)