Friday, June 22, 2018

nii palju siis jalgallist

Tegelikult oli selle esmaspäeva õhtuse jalgpalliga nii, et tean jah, et õhtune jalgpall tuleb ETV2 pealt, aga vaatasin järjekindlalt KANAL2 kava ja jalgpali seal muidugi kirjas polnud. porisesin, olin pettunud, aga panin selle esmaspäeva süüks. esmaspäevad on sageli teistest nädalapäevadest sinisemad.
teisipäeva õhtul kell 20.00 saabus järsku plõksti selgus, täielik heureka, nagu nipsust lõi valgeks, kus vea olin teinud. ma ei tea, miks vastused sageli just nii sähvatavad
igal juhul on see selge märk, et pea on laiali otsas, see on selge. on tekkinud teatud märgid, mis mu sees toimuvast mulle selgeid märke edastavad.

eile läksin uuele katsele, põnev mäng, Horvaatia-Brasiilia. esimest poolaega sain poole silmaga piiluda, teisest poolajast nägin lõpus ainult Marek Lemsalu nägu ning enam vähem lõpulauset.

Pääsukene otsustas haigeks jääda. päris arvestatavalt, et mul muuks palju aega ei jätku. Giovannit ka pole, Londonis. seega on mõneks ajaks taas kord mina ja lapsed ja kogu kupatus.

aga ma ei jäta, täna lähen uuele katsele. muidugi mitte Pääsu arvelt. aga ehk tal on täna naaukenegi parem. tugitoolis istumisest ma mitte ei unistagi.

No comments: