Saturday, June 23, 2018

Loobumistest

Eile peale postituse kirjutamist, kell 20.32 sähvatas, hallleluuja, sinine esmaspäev, millest postituses kirjutasin, mille ma arvasin olevat, oli hoopis kolmapäev. see paneb nüüd juba endalt küsima, mis päevast lehte ma veel vaatasin?

aga eile läks samuti, nagu läks, et siis nagu üleeile, Pääsu sisustas seegi kord mu õhtu. järjekorde nulliring siit minu poolt.

samas teate mida ma nulliringide juures täna tohutult kaifin? Seda, et on Jaanipäev ja me oleme kodus. seda, et ma ei saa alati välja, kui ma tahan. seda, et ma tahan jalgpalli vaadata, aga ei saa. seda, et.... noorena tundus kõik, mida ma laste pärast ei saa tohutult ebaõiglane, peaaegu maailma lõpp. kuhu jääb siis see palju tagaigatsetud Minu Elu? täna aga on päris korralik väljakutse välja mõelda, millest ilma jäämine mulle üleüldse tõeliselt korda/hinge läheks?

äkki näiteks mõne lapse pulm? Ahjaaa, jacTudengi lõpetamist ootasin ka muidugi suure õhinaga, sest just lastega seoses pole mul seni ühelgi lõpetamisel õnnestunud otsast lõpuni osaleda. seda enam, otse sündmuste keerises, seekord eraldas Tudeng mulle lausa oma ainsa kutse rõdule.

mõni sündmus ikka pudeneb, millest vähem või rohkem või päris kurb oleks kõrvale jääda.

No comments: