Wednesday, March 28, 2018

Abielus tuletõrjujaga

 Gevadet`d oodates!
Giovanni töö sisaldab muuhulgas ka seda, et kui kuskil kaugemal midagi rivist välja langeb, siis ta helistab mulle ja ütleb, et nüüd on nii, et täna õhtul Soome. või siis Rootsi. või Saksamaale. kaheks, kolmeks, neljaks päevaks, kuidas kunagi. ja eile taas kord täpselt nii läkski. esimene hetk on muidugi, et what the f***, sest mul on just selleks õhtuks plaanid, aga siis lähen Pääsuga tunnikeseks värskesse õhku ja klaarib täielikult ära.

õhtuks olen juba harjunud. ja siis on juba vahelduseks päris tore. vat kuhu ma mõne aastaga minutite ja tundide lugemisest välja olen purjetanud.

täna hommikune power walk on meil plikadega ka juba tehtud. õu oli sel kellajal veel selline liuka, et ma ei valeta, kui ütlen, et Pääsu kukkus vähemalt 25 korda istuli.

ma ei tea, millest see õhk seal õues täpselt koosneb, aga ma olen alati peale seda, kui olen päevas tunnike-poolteist värskes õhus viibinud, täiesti teine inimene. oluliselt tegusam ja ilusam ning tunneli lõpus paistab alati valgus. äkki arstid peaksidki antidepressantide asmel hoopis suuremas koguses värsket õhku välja kirjutama.

No comments: