Monday, February 12, 2018

Professionaalne kretinism

olen nüüd FB-s päris mitu korda sellisele fotole sattunud, erinevad suurte ja väikesete tähetedega segamini trükitud kõikvõimalikud sajatused  ja kommentaarid all.

sellega tuleb meelde, kuidas Tudeng siin üks päev me diivanil vedeles ja teatas, et kui ta naisega, kes horoskoope usub veel kuidagi suudaks koos elada, siis inimesega, kes last vaktsineerida ei lase, ta kooselu absoluutselt kindlasti välistab.
õepoja sünnipäeval sekkus ta aga otsustavalt, kui mitu inimest korraga tordil olevat küünalt hakkasid koos ära puhuma: Mis te teete, lõpetage ära, kes seda pärast sööma hakkab!
ja seda, et ta endale kunagi koduloomi ei võta, teatas ta minu mäletamist mööda juba teise ülikooli aasta lõpupoole.

assistent on ses mõttes ikka hulka lihtsam olla, et saab rahulikumalt mune ja vorsti süüa, sassis juustega ringi joosta, hambad mitte kõige sirgemas reas ning kõrvad vähe peast eemale hoidmas. ning isegi torti saab süüa südamerahuga täpselt selle hetkeni, kuniks keegi oma ala asjatundja sult selle teadmatuse mõnu ühel täitsa suvalisel õhtul oma teadmistega röövib:)

peale seda on kööga, minul vähemalt. tort, millelt kümme inimest korraga küünlaid on ära puhunud, enam sellest hetkest alates kuidagi hästi alla ei lähe. sellel häirel muide on samuti oma diagnoos täitsa olemas.

2 comments:

Anonymous said...

Mul oli kunagi n.n. peigmees,kes ühel hetkel teatas, et inimesed,kes peavad kasse, on talle absoluutselt vastuvõetamatud,kass---fuih!Eeee...minul oli kass ja seda ma siis enam öelda ei julgenud,jätsin mehe vaikselt maha,kassist ei loobunud...

soodoma ja gomorra said...

No Tudengi puhul pole asi lihtsalt, et "fuhhhh". Tema häda on see, et on liialt kursis koduloomade "köögipoolega", ehk kõiksugu parasiitide janakkuste ja haigustega, mis nendega kaasneda võivad. Aga mina saan pmst aru nii inimesest, kes mehe/naise asemel kassi valib, kui ka inimesest, kes kassist mis iganes põhjusel loobuda tahab.