Tuesday, November 7, 2017

Argipäevast ja Õnnelikust Kaelkirjakust


Prillid peas hea u-u-u-unelda, prillid peas, hea lu-u-u-ugeda...
Olen nüüd juba nädal aega koorinud nägu hommikukohvist kannu põhja jäänud kohvipuruga ning peale seda kreemitanud Troonipärija Aruka Blondiini käest kingituseks saadud kreemiga, mis kokkuvõttes näo nii mõnusalt puhtaks ja pehmeks teevad.
mõtlete, et so what?, aga pole midagi. esiteks on seejuures märkimisväärne fakt, et ma kreemi kasutan, varasemalt olen nägu kreemitanud mõned korrad elus. teiseks see, et mul on jätkunud sellise tegevuse tarvis järjekindlust juba nädala jagu. see viimane on muide veel sada korda märkimisväärsem fakt, kui kreem.

täna keerasin üle pika aja pähe ka mee-õli-munamaski. varsti lähen seda maha pesema. ütleme nii, et juuksed ja hing karjuvad juba ammu poputamise järele.

vanaemalt päranduseks jäänud tugitooli tarisin magamistoast suurde tuppa. kunagi, kui kollane maja sai maha müüdud, siis lasin muuhulgas ka sellele toolile uue katte peale panna. olen selles tugitoolis elanud oma lapse- ja noorukipõlves märkimisväärse aja: õppinud, söönud, lugenud, tukkunud, telekat vaadanud, muusikat kuulanud, unistanud, kurvastanud, nutnud, niisama vedelenud ning aega surnuks löönud. nüüd vaatan, et vahel Suveplika, aga eriti Pääsu ennast sinna mõnulema ja istuma sätivad. olen kogu aeg arvanud, et selles tugitoolis on midagi.

ning kõige lõpuks pommuudis, sain endale /esimesed/ prillid. ma arvan, et olen neist juba vähemalt pool oma senini elatud elust unistanud.

p.s ma ei tea, kas mulle ainult tundub, aga kõik prillikandjad läheks nagu natuke sarnast nägu. kui ma enda suurepärast pilti vaatan, siis ma oleks nagu veidi tema ja tema ja siis veel natuke ka tema nägu.

1 comment:

Bianka said...

Kui ma ise 40+ vanuses esimesed prillid sain, olin kuidagi jube shokeeritud. No et mismõttes, silmad olid mu ainus organ, millel kunagi midagi häda polnud ja nüüd on nemdega ka jama... Tegelikult saab prillidega oma välimust lahedalt tuunida ja mingit probleemi tegelikult pole. No ilusate raamide hind on muidugi... jah. aga ega neid iga päev pe uusi ostma :)