Wednesday, November 15, 2017

Niisama


Ma tegelikult olen ka kuulnud, et augutäiteks soovitatakse uut looma või uut last. aga mulle on see mõte kuidagi absoluutselt vastuvõetamatu. mis see siis tähendab, et kiiremini unustada ja enda valu vähendada? pealegi, kas keegi teist tahaks teada saada, et on/oli/tuli siia ellu augutäiteks?

teiseks nägin eile Ringvaates, et keegi ostis 95 000 eur eest trühvli. mis pani mõtlema, et palju peab ikkagi raha olema, et see trühvel kurku kinni ei jääks? ja kuigi ma pole miski võrdõiguvolinik, siis hakkasin mõtlema, et kas kuskilt ei võiks siiski ühe inimese rikkusele joont alla tõmmata?

Kolmandaks. Kahtlusta(si)n Beebi-Pääsul sügelisi. kunagi olen sama asja Suveplikaga läbi elanud ja see oli õudus kuubis. võtan end kokku, helistan ja saan teada, et perearsti pole, aga õed suudavad seda suurepäraselt diagnoosida. läheme kohale.

Võib-olla tal on kontaktallergia?
Eeeee....näiteks siis....mille vastu?
Näiteks kindad...kas tal on uued kindad?

tähendab. urrrrr.....korraks oli küll tunne, nagu oleks selgeltnägija juurde sattunud. aga kuna raha selle diagnoosi eest ei küsitud, siis jäin loomulikult viisakaks.

3 comments:

Anonymous said...

Kui sa juhuslikult oled kunagi sattunud "Maha äng" blogisse, siis näeksid---pidev teema,et saaks uue lapse.Hirmu ajab peale,teades tausta, lugenud kogu ta blogi...Jah, tõesti---augutäiteks! Aga mõnele kuluks ära ja on ka asja eest!

kertu said...

Eks ikka olen lugenud, aga kohati suht üle rea, see on suht patoloogiline blogi, sp väga ei püüagi süüvida ega end kulutada. Aga seal oli teemaks "augutäide" laiemalt, ma siinkohal pidasin silmas suremist.

Nell said...

Mul oli lapsepõlves sõbranna, kes sündis seepärast, et üks ta vanem vend suri mingi lastehaiguse tagajärjel ning ühelapselisena oleks ta isa pidanud Vene sõjaväkke minema. Ei ole just meeldiv teadmine oma eksistentsi kohta...