Thursday, October 26, 2017

Väikese tüdruku ravi jaoks vajalik raha kogunes kahe päevaga ja kahekordselt

Kas pole päeva alustuseks mitte imetore uudis?

nii suurte mängude juures mina tõesti ei tea, kas peaks? kes peaks? kui palju peaks? või siis ikka ei peaks. aga ma nõustun siiski eile Maris Jesse poolt öelduga, et "Kingitud elu" ei peaks end riigile vastandama. teemad, kus kaalul elu ja surm, ON ja JÄÄVAD väga emotsionaalseks, sest mängus on alati kellegi laps, kellegi vanem, kellegi kaaslane. ja 172 000 eur ON tohutult suur summa, et kaaluda. sest mitu teist inimest võiks saada selle eest ravi? elu pikendust?
sellepärast ei saa mina otsust Annabeli raviks mitte raha eraldada Haigekassale kuidagi pahaks panna. nii raskete kaalukausside juures peakski emotsioonid kõrvale lükkama, aga selge on see, et see toob kaasa alati kellegi suure pahameele. eriti ülekohtune tundub, kui see puudutab last. arusaadav

seepärast toetan ja aitan mina rõõmuga, kui mul see võimalik on. ega irise, et kas see mitte pole Haigekassa rida. ning südame teeb soojaks, et meid nii palju on.

Loodan ja soovin südamest, et väikesel Annabelil ja ta perel sellest abi on ning tüdrukuke ühel päeval päris terveks saab!

No comments: