Wednesday, September 13, 2017

Edu valem, hästi kiiresti ja hästi palju?

"Hommik Anuga" viimases saates olid külalisteks Hanna-Liina Võsa, Maria Listra ja Kelli Uustani. kõik oli ju muidu tore, aga esimesed kaks rääkisid nii kiiresti, nii palju, nii intensiivselt, nii kõvasti, nii khoolilt, kätega vehkides, sähvides, naerupahvakute saatel, nii-nii, et ma tundsin, kui ma kohe häält maha ei keera, siis lähen hulluks.

ok, mul on tervis praegu hirmus kehva. ja Suveplika on kopsupõletikus. ning Giovanni näitas end oma teises minas. aga ikkagi.

nagu kaasaegne multifilm, miski kogu aeg kuskil hüppab*.

*Marju Lepajõe (http://pluss.postimees.ee/4226893/religiooniloolane-marju-lepajoe-rahvuslikkust-tuleb-jaatada-ja-selle-ule-uhke-olla?utm_source)
kes viitsib, lugege seda rahustuseks peale.

4 comments:

Emmeliina said...

sama siin, pealegi neelas see teema saatest 34 minutit :( otsustasin jätkuvalt, et ei hakka pühapäevahommikuid kulutama.

soodoma ja gomorra said...

tegelikult lohutav, kui keegi samamoodi mõtleb/kuuleb. muidu mul jääb alati nii mõeldes tunne, et olen halb inimene. et mina üksi. seltskonnas nt ei söandaks ma sellist asja välja öelda. aga noh, siin väikse publikuga laval siiski luban seda endale.

Anonymous said...

:))) nii sarnased tunded, saadet ma ei vaadanud, aga Hanna-Liina puhul mind sageli väsitab see ülevoolavus, no niiiiiiiiiiiiiiiii tore on kõik jne.

soodoma ja gomorra said...

No näed siis," halbu inimesi" tuleb aina juurde.