Wednesday, August 23, 2017

Klatšin

Just praegu lugesin, kuidas Naissaar oma blogis kirjutas, et vaatamata vanusele ei ole mul suuri tegusid ette näidata. mõnda aega tagasi lugesin Myyiut, kes kirjutas, et ma olen terve elu lahendanud probleeme lihtsalt tugev olemisega.
mis asjad õigupoolest on suured teod ja tugevus? isegi Gioavanniga arutasin seda tugevuse asja, aga ikka ei saanud selgeks. aga eks ma mõlgutan edasi.
nii palju on settinud, et tugevuse ning lolli kanguse vahel õhkõrn piir jookseb. ning tugevus, mida saab kasutada täiskasvanute maailmas, ei anna paljuski tulemusi laste kasva(ta)misel. laste peal võib see lausa ohtlikuks osutuda, sest lapsed on veel toored. täiskasvanute maailmas valitseva tugevusega on neid lihtne lõhkuda. midagi nii.

üks on aga selge, sellega, et suvi hakkab ühele poole saama. sel aastal on mul kuidag erakordselt raske selle teadmisega leppida. mul, kes ma ometi olen kogu selle suve päikese, pilvealused ning isegi mõned paduvihmad/tormid kinni püüdnud. ausõna, ma ei kujuta ettegi, mida veel tööinimesed tunnevad.
sügis iseenesest on imeline, aga ma ei talu teps mõtet, et ta surub mu raamidesse ning sunnib paikseks jääma.

No comments: