Saturday, November 19, 2016

Kast viina ja kohe Ilves tagasi!

Meil on nüüd põhimõtteliselt lapspresident ning valitsus, kelle keskmine vanus on 41,8 aastat.

7 comments:

Anonymous said...

Ja mis kõige hullem, nad pole tööl käinud mitte päevagi...

Paula said...

Meie president on vägagi tööl käinud ning tegemist on erakordselt aruka inimesega.

Anonymous said...

To Paula
Jutt pole presidendist, vaid valitsusest..
Presidendi koha pealt respekt, esialgu vähemalt.

konn, lendav konn said...

Täna presidendilt peaministri volitused saanud Ratas oskas oma tänukõnekeses täitsa ilma harjutamata järgi teha presidendiproua punktidega kõneviisi. Tubli, Jüri!

Bianka said...

Ma täisti usun, et meie uus president on tark naine, aga ikkagi ei ole mul tekkinud tema suhtes mingit alt üles vaatamise tunnet. Ei tea, kas on põhjuseks tema vanus (noorus) või et ta pole olnud avalikus elus arvamusliidri rollis või hoopis naeruväärne valimisprotseduur.

Valitsuse koha pealt arvan, et seda võib nimetada "ajutiseks valitsuseks". Seda aega kasutab järgmiste valimisteni endale häälte kogumiseks (teistelt erakondadelt ülelöömiseks) meie uus tulevane peaminister Jevgeni Ossinovski. Tema on praeguse valitsusvahetuse arhitekt ja teab, mida teeb. Teiste noorte erakonnajuhtidega võrreldes on tal ainsana liidriomadused olemas. Aga missuguseks kujuneb tema valitsusaeg, on vara ennustada.

soodoma ja gomorra said...

mul on presidendi osas sarnased tunded, nagu Bianka kirjutab. lisaks ei harju ma kuidagi ära tema robotliku oleku ja suhtlemismaneeriga. mul on kogu aeg tunne, et ta oleks nagu ontlik kooliplika, kes on tahvli ette vastama kutsutud.
võib-olla olen liiga karm, ehk peaks tema puhul 100 päeva reegelist kinni hoidma.

valitsus....ma ei oska kommenteerida seda töötamise asja....ses seltskonnas on ikka neid ka, kes vägagi tööl käinud. lisaks asjatundlikke ning tarku mehi-naisi.
aga just see va elukogemus, millest Marju Kõivupuu Plekktrummis nii ilusti rääkis. see on miski, mida ei õnnestu mitte kuidagi muud moodi omandada, kui sellega, et pead ses maailmas mingi aja elama. nägema. kogema. seda läbi mõtestama.
njah. sellest tunnen mina puudust.

tegelinski said...

President on nooruslik, aga mitte niiväga noor... mina selles vanuses olin juba paar aastat vanaema olnud ja tundsin end ikka päris eakana :)