Wednesday, November 2, 2016

Hingedepäeval


Leidsin mõned päevad tagasi võrkkotis pakkumise, mis tuleb mulle enam kui poole odavam oma igatsust kaminas põletada. olgu, igatsus kõlab ehk siinkohal liiga dramaatiliselt, aga miski seletamatu rahutus ei anna seekord kohe sugugi asu.
üks õhtu läheb maksma umbes 90 senti. kui ootus ja igatsus suurem, siis umbes poolteist eurot. 

Käpikul tundub olevat käimas uus une seadistusprogramm. viimased päevad on ta maganud päevaund keskeltläbi mõned tunnid päevas. ning täna hommikul ärkas 5.26. vara küll, aga hommik oli täna see-eest eriliselt mõnusalt paks ja pehme. koduselt soe ja õdus.

Ruudiga läksime eile õhtul kiskuma. ma polegi varem sellist Ruudit näinud. kurb oli. hommik oli pisut ebalev, aga siiski juba rahunenud.

Suveplika seevastu tegi eile imet. suure tähega. vahel harva temaga juhtub selliseid seletamatuid asju. nimelt käis ta hambaarsti juures, lubas puurida ja ravida ja rohtu panna. ning ei teinud seejuures mitte piuksugi. ma arvan, et te ei kujuta ette, mida see minu ja meie jaoks tähendab. palju ei puudunud, et pisarad tulid seda kuuldes silma.
veel mõni nädal tagasi võeti talt kolme inimesega veenist verd.

Giovanni, jah. täna peaks ta hakkama Saksamaa poole uhama. meil on vaikiv kokkulepe, et suhtleme tema ära olles minimaalselt, aga mõttes olen kogu aeg temaga kaasas. eriti see kord. täpselt ei saagi aru, miks.

ise võtsin eile meile Giovanniga detsembri keskpaigaks teatripiletid. ema ehmatas pisut, et ta pole enam 63. nagu siis, kui ta Suveplikaga kaheksakuuselt esimest korda terveks päevaks koju jäi. aga ma usun, et see oli terve päev. ja detsembris on 3 tundi. ning Käpik on siis juba tervelt pooleteist kuud vanem. ja küll kõik läheb kenasti.

No comments: