Thursday, May 5, 2016

Tiivasirutus

Tallinn-Suvekuningriik-Tallinn
Kohal
Kuna pidime sinna üht koma teist asja viima, võtsime Pääsu-Beebi tema esimesele pikemale reisile kaasa. Pääsu-beebi käitus väga eeskujulikult ja paistis kohta nautivat.

Suvekuningriigis oli väga soe. valge. ja otsatult vaikne ja rahulik.
kalda ääres ujus vähemalt paarkümmend valget luike. kuna Pääsu-Beebi pisut lõriseb, siis kahjuks pilti pole. ei hakanud teda mere äärde viima. mine tea. parem karta, kui kahetseda.
jõuab. saab oma meresed titevarbad mõne kuu pärast.

3 comments:

Anonymous said...

nii armas :) põskede järgi saab aru, et on vastsündinu tiitlist välja kasvanud :)

soodoma ja gomorra said...

põsed petavad! sellista asja nagu Pääsu-Beebiga, et loen peaaegu igat grammi, pole mul varem ühegi lapsega ette tulnud. loodetavasti ikka saame see kuu 600 gr kätte:)
kohati tekib kohe päris paanika, mis siis jälle mõne aja pärast järele annab. et kõik lapsed vist ei peagi kuus kilo jagu kosuma.
midagi uut, iga kord ja ikka veel:)

Paula said...

Ei pea, aga see kaaluteema võib kesta aastaid. Varu rahulikku närvi ja usu, et laps ei näljuta ennast surnuks. Kuigi vahel tekib selline tunne.
Ma olen pidanud korduvalt kooli meditsiinitöötajatega vestlusi teema, mida te oma lapsele süüa annate. 16 aastaselt tuli iga-aastaselt kaalumiselt-mõõtmiselt koju soovitusega pakkuda lapsele eakohast toitu. Selle tulemusel arvas poeg, et õlle menüüsse lisamine oleks kindlasti eakohane.
Alguses ta ei söönud midagi, pärast sõi kõike ja palju, aga normaakaalulist last ei ole meie peres veel nähtud. :)