Tuesday, January 26, 2016

0

Päeva algus on küll selline, et täna tasub vist ikka kohe hästi madalat profiili hoida. no nagu täiega kisub allapoole. kõige rohkem pelgangi, et meelejõud ei pea vastu ja võib käest ja peast minna. mõtlemine on tõesti praegu ainuke asi, millega end rivis ja püsti hoian. kui see libisema läheb, siis. võib kolinal minna.

kõiksugu mett ja jõhvikaid ja küüslauku ja sidrunit. ja võta hästi rahulikult suhtumist. ma juba tarbin. et oma vaimu ja füüsist reel hoida.
aga kui praegu saaks, siis ei ütleks ära ka paarist pitsist konjakist. sooja tee kõrvale.

1 comment:

Anonymous said...

Heldeke,ma sattusin sugulase juurde last hoidma Nõmmel ja läksin kuuri puid tooma,kui nägin---õunapuud on lookas lume raskuse all! NOORED JU NII ETTENÄGEMATUD/RUMALAD/TEADMATUD.Haarasin rehavarre ja kukkusin udjama,lumi aias põlvini,saapad madalad,pluusiväel.Udjamise käigus murdus parima puu oks...Pool tundi möllasin, lumi langes lahmakatena pähe. Ära tulles ei tundnud kätekülma ega üldse mingit külma. Üleaedne vahepeal hüüdis,et mida te teete,te ju pole riides!?Tuppa sain, siis olin nagu riietega ujumas käinud. Ja läksin sellise märjana veel rongiga koju.Vaat siis ma ootasin, millal see palavik ja kõik muu õudus tuleb, et ilmselt täna hommikuks olen päeviks siruli!Võtsin agaralt D-Möllerit ja piparmünditeed. No v e e l ei ole.Igal juhul tunnen kõigile kaasa ja värisen enda lollusest,näpp suus, et kas...või siiski pääsesin.
tallinlanna