Sunday, February 22, 2015

- - -

Paradise crack.
Naine on mõnevõrra segaduses. Õigupoolest ta ei teagi, mis sorti segadus see on. Ta ei ole varem sellist kohanud. Seepärast ta ei teagi täpselt, mida olla. Kuidas olla. Või mida arvata.

Mõtleb, et praegu parem rohkem ei mõtle. Mõtleb siis edasi, kui enam mõtlemata ei saa. Või kui on rohkem, mida mõelda.

11 comments:

Anonymous said...

eelmist postitust oli rõõm lugeda, sellega on nüüd ???
anonüümne k6lina

Bianka said...
This comment has been removed by the author.
soodoma ja gomorra said...

Ma ei saa aru, kulla Bianka, millest see :P ?
Mulle endale tundub, et ehk olen neid vitsasid juba saanud kah.

Usun, et elame kõik parasjagu nii hästi või halvasti, kui oskame.
On läinud paremini, on läinud halvemini, aga mul on vähemalt kindel teadmine, et olen omalt poolt andnud ja püüdnud sedavõrd palju, et võin iseendale /täna/ julgelt silma vaadata.
Ma arvan, et eksimised ja haigetsaamised kuuluvad täpselt samamoodi elu /põhireeglite/ juurde.

B. said...

oi. mina küll tahaks, et mulle elu põhireegleid õpetaks. :P

Bianka said...
This comment has been removed by the author.
Bianka said...

Kustutasin oma kommentaarid ära, sest sain aru, et mul polnud mõtet üldse targutada ega sulle mingeid elutarkusi jagama hakata. Pole minu asi, kuidas sa oma elu elad, seda enam, et oleme niivõrd erinevad inimesed.

Aga seejärel sain aru, et need sõnad on minu poolt juba lendu lastud ja kustutamine seda tagasi ei võta. Et ehk tuleks hoopis veel üks kommentaar kirjutada, et vastata su küsimusele, miks ma nii ütlesin ja mida ma üldse öelda tahtsin. Seda enam, et väljendusin segaselt.

Mind tegi kriitiliseks ja ka küüniliseks asjaolu, et sa tormad uisapäisa uude suhtesse, laskmata vanal suhtel korralikult lõppeda, tunnetel settida ja selgineda. Mõistlik oleks mõnda aega üksi olla, et endas paremini selgusele jõuda ja taibata, mis valesti läks. Seda enam, et sa abiellusid nii noorelt ja polegi saanud üksi olla oma täiskasvanu elus. Mulle tundub, et sa nagu kardaksid iseendaga tõtt vaadata ja tahaksid nii endale, teistele kui ka oma eksile tõestada, et sa oled nii väärt naine, kel tahtjaid kohe võtta.

Aga võib-olla ma eksin, sest ma ju ei tunne ei sind ega seda meest. Võib-olla praegune algav suhe on just see õige armastus, mida oled terve elu oodanud. Et seekord ei lähe midagi viltu.

Kustutan ka selle kommentaari varsti ära, sest see on mõeldud vaid selgituseks sulle ja pole mõtet seda igaveseks üles jätta.

soodoma ja gomorra said...

Kui Sa ühes eelnevalt kustutatud kommentaaris ütlesid, et elu põhireegel on külm pea ja soe süda, siis selle viimase kommentaariga lähed oma põhireegliga minu arvates ise risti vastuollu.

Üldsegi, kulla Bianka, ehk ma eksin, aga ma kipun arvama, et su vimm minu vastu peitub tegelikkuses hoopiski miksis muus.

Bianka said...

Kahju, et sulle nii tundub, sest see pole ei vimm ega kadedus, vaid kaastunne, mis mind suud lahti tegema sunnib. Mulle tundub, et sa oled liiga emotsionaalne ja ma püüan sind pilvedest maa peale tuua. Aga loomulikult ei ole sel mõtet, me ei saa keegi oma, ammugi teise inimeses põhiloomust muuta.

Vabandan, ja püüan oma viga mitte korrata. Kuigi olen seda korra varemgi lubanud :P

Anonymous said...

Kulla Soodoma, ma oleks seekord küll Biankaga täiesti nõus ja - teie kahe ajalugu teadmata - ei lugenud ta kommentaarist mingit kibedust välja, vaid mõtlikku elukogemust.
Hea on olla koos, aga väga vajalik on vahel olla ka üksi. Samas, meie iga jaoks liigub ju aeg erineva kiirusega, seega on võimalik, et sul on see mõttepaus siin vahepeal juba ära olnud.

Anonymous said...

Pean ikka ka midagi vahele ütlema :D - nimelt seda, et tekstil on alati kaks poolt, autor ja lugeja. Lugeja saab tõlgendada ainult enda maailmapildi-tundmise raames. Ehk mina olen lugenud aastate jooksul sellest blogist välja, et et üksindus, õppetunnid, mõistmised-mittemõistmised on kõik juba Soodomal olnud.. Ja õnn ja armastus on see, mida pole. ja samas on õnn ja armastus sageli habras illusioon, mida tulebki nautida hetkes ja kohe. Ja isegi kui Soodoma praegune lugu lõpeb kiiremini või valusamalt kui ta uskus/usub, siis hetkel pea külm hoidmine teda sellest niikuinii ei päästaks. Ja ainuke, mida ta siis takkajärgi vaadates näeks, on see, et elu magusamatel hetkedel tegeles ta sellega, et mõtles võileibade ja tervisliku toitumise peale.. :)
Eks meil igaühel on oma lugu - vahel kahetseme, et teisi kuulasime, vahel kahetseme, et teisi ei kuulanud, kuid lugu ise jääb ikka ainult kahe inimese omaks ja mina usun, et teeme alati ainuvõimalikud valikud, kuigi hiljem võivad need endale kui teistele küsitavad tunduda. Aga igaühel meist on õigus oma vead ise teha! :)
Nojah, pika jutu kokkuvõtteks- soovin Sulle päikest ja kuud, õnne ja armastust!

Liis said...

Ma tükk aega tahtsin, aga ei osanud kuidagi kirja panna oma mõtteid... Sinilind pani minu eest.
+1 sellele
ja pai pealekauba! :)