Friday, October 18, 2013

Hommikuprogramm

Täna hommikul kuulsin autos Star FM hommikuprogrammist, et kuskil olla mingi suhteliselt karm reklaam või ma täpselt ei saanudki aru, millega täpselt tegemist,  kus mees väidetavalt kutsub naist õhtusöögile (või välja), naine ütleb ära , aga kui ta seejärel näeb, et mees istub Lamborghinisse, hakkab mõtlema, et oleks ikka pidanud kutse vastu võtma. Ning kui ta siis kuidagi oma soovist mehele märku annab, saadab mees ta pikalt.
Et siis mehe poolt selline üldlevinud suhtumine, et kui sa ainult mu varandust ja raha jahid, siis keri põrgusse. Mis esmapilgul tundubki nagu igati õigustatud.

Samas, kui nüüd mõtlema hakata, siis vaevalt, et selline mees ise naiste osas allahindlust teeb. Ning kui nüüd väga lihtsustatult naisi autodega võrrelda, siis võib arvata, et üldjuhul valivad sellised mehed välja ka Lamborghini-Naisi.

Et minu point, kuhu ma välja jõudsin on siis selles, et mees ise tahab tegelikult ju samuti Lamborghinit, aga kui naine seda soovib, siis on põhjust solvumiseks ja põlguseks enam kui küll.
Sest mees vajab tundeid ja armastust.
Hm, huvitav suhtumine.

5 comments:

karikate emand said...

Mmmjah, eks mõlema üle kurjustatakse lõputult: et mehed nii pealiskaudselt vaatavad esmalt välimust, ja et naised nii pealiskaudselt vaatavad majanduslikku kindlustatust - ei võta kehvikut jutulegi. Kuigi mõistetakse, et mehed (alateadlikult ja lapsi soovimatagi) on programeeritud vaatama geneetiliselt võimalikult täiusliku 'lapsekandja' suunas, ja naine (samamoodi, ka isegi lapsi soovimata) on kümnete tuhandete aastate jooksul vaadanud mehi, kelle ressurssidele lapsekandmise ja imetamise ajal loota, peetakse seda tänapäeval paheks. Ma ütleks, et kummalgi sugupoolel pole siin põhjust poriseda ja nii me kord juba seatud oleme. Igaüks võib ise võtta nii 'koleda' ja majanduslikult saamatu partneri kui tahab - ega armastus maailmast otsas pole! - ja pole mõtet nuriseda, et 'teised inimesed' nii kaua hästi toiminud kriteeriumite vaatmisest mööda ei saa. Vaat, minu meelest pole hullu midagi, et meil sellised 'programmid' (ja ma ei mõtle siinkohal 'hommikuprogrammi', hehe!) sees on. Need on kaua töötanud ja küllap nad siiamaani kasuks tulevad. Igal inimesel on midagi, mille järgi ta kohtamisest ära ütleb. Kui oled ilus naine, siis ei jaksa ju kõigi kutsujatega kohtingutel käia, bistrood ja mäkdoonalds ammendasid end juba 16aastaselt... Ainuke asi jah, et see 'autole järelejooksmine' oli liiast :D
(Ma reklaami ka näinud pole, räägin siin tekstimulje põhjal...).

soodoma ja gomorra said...

Mul on hea meel, et Sa olemas oled:)

karikate emand said...

Sinu jaoks, kallis, alati! :D

soodoma ja gomorra said...

Suudleme!

karikate emand said...

Ooda!, kohe!, ma praegu naeran nii hullusti, et ei saa... ihiii!
:D