Wednesday, July 10, 2013

Hiirtest ja käbidest ja muust olulisest

Kui ma Eesti Ekspressist otsin alati esimesena üles Tiina Jōgeda loo, siis Eesti Päevalehes keeran teisipäeviti alati kohe ette viimase lehekülje, kus Kristel Vilbaste kirjutab viimase nädala muutustest looduses. Imeilusasti kirjutab. Minu arvates nagu naissoost Fred Jüssi.
Eilses lehes ütles ta , et "hiiri on sel aastal nii palju, et traktorite järel käivad kotkad on hiire- ja konnapraest suisa paksud". Minu arvates on käbisid samuti sel aastal nii palju, et vōiks neid küttematerjaliks koguma hakata. Niita on aias päris meeleolukas. Üks tohutu paugutamine ja lahing käib.
Korra isegi mōtlesin, et huvi pärast vōiks ühe portsu kokku korjata ja vaadata, palju kulub, et korra maja nendest soojaks kütta.

Lisaks avastasin, et mu lehte külastab keegi ametnik Brüsselist ühest väga ametliku nimega büroost. Kujutan ette, kuidas ta oma kontorilaua taga mu sisutihedaid aluspükste ja käbide postitusi loeb. Mida need tema jaoks küll sisaldavad? 

Tunni aja pärast lähme ema ja ōega välja. Kui viimati juhtus selline asi enne Suvetüdruku sündi, siis vōite uskuda, et oskan seda nautida küll, kui see päev viimaks üle nelja aasta taas kord kätte on jōudnud.

Ema muudkuk rääkis, et " no lähme siis sinna Boheemi vōi kus te tahate" . Paistab, et ta on ikka mu usin blogilugeja, kuigi ta seda siiani hästi tunnistada ei taha

2 comments:

Anonymous said...

Ametnikud on eelk6ige inimesed :-) ja nende hulka satub ka selliseid, keda siin loetu vägagi k6netab ...
Aitah!

soodoma ja gomorra said...

Welcome to Estonia:)