Monday, December 31, 2012

Uueks aastaks!


Soovides jääda oma aastalõpu mõtetes ja tervitustes blogimaailma keskseks, siis tahaksin välja tuua minu jaoks möödunud blogiaasta Aasta Tsitaadi. See kõlab järgmiselt:

...tõsi, me aeg-ajalt frustreerime teineteist, aga millised kaks koos elavat inimest seda ei teeks. Siis me leiame jälle ühise keele ja läheme üheskoos edasi...

Nii lihtne ja armas see ongi. Väga eluterve.
Minule tuleb see nüüd ikka ja jälle meelde, kui Itu kangutab ja jonni ajab või mehega arusaamatus tekib.
Aitäh Daki!

Aitäh ka muu blogimaailm ja blogijad, kes mulle oma mõtete ja erinevate elude ja suhtumistega jõudu annavad ja iseendale lähemale toovad!
Kuidas see M. Unt ütleski, et uueks aastaks kõike seda, mida soovite ja natuke seda, mida soovidagi ei oska!
Mina lugesin seda Kersti Kreismann' i elulooraamatut 2008 aasta lõpus Bratislavas aastavahetuse reisil olles ja 9 kuud hiljem ...ups....sündis Itu:)

Uhhuuuu....järgmisel aastal lendame jälle!

3 comments:

Liis said...

Aitäh Sulle ka, SK! :) Meeleolukat aastavahetust & täpselt sellist uut aastat teile nagu ise tahate;)

Bianka said...

Head uut blogiaastat sulle! Kuigi ma sinust alati päris täpselt aru ei saa, aga lugeda ja mõistatada on ikkagi huvitav :P

Eks omavahelistest suhetest tekkiv frustratsioon võib ka muu lahenduse saada, kui pärast arusaamatusi uuesti koos jätkata, nagu Daki endagi puhul juhtus. Aga kes teab, ka see esmapilgul kurvana tunduv lahkuminek võib hoopis uuele ja paremale algusele võimaluse anda. Arvan, et peaksime püüdma ühist keelt leida nii oma päriselu kui ka blogikaaslastega. Aga kui see sugugi enam ei õnnestu, siis tuleb nad oma elust minna lasta. Mul endal tuli möödunud blogiaastas ette nii seda, et mõnega õnnestus pärast vaheaega taas ühine keel leida, kui ka üks selline, kelle ma oma blogimaailmast lõplikult välja lülitasin.

Anonymous said...

leiame, läheme
.. loll jutt..
.. nagu muinasjutt..
..tehtagu..