Sunday, December 30, 2012

Minu kaks filmi

Keskea rõõmud, mis vist ongi minu lemmik Eesti film, jäi mul eile õhtul nägemata, sest väga eksprompt kukkus välja teinegi kõrtsu õhtu. Seekord sõbrannaga, kellega me pole jumal teab, kui kaua täpselt silmast silma näinud, ehk siis jutustanud. Suvel sai korra siiski Vanalinnapäevade ajal Korstnapühkija juures kokku joostud, aga sama kiirelt ka lahku mindud.
No ja kuna Itut eile õhtul polnud ja see tuluke mu peas järsku põlema lõi, siis on just tema see, kes kõige tõenäolisemalt minuga koos üea ees vette hüppab. Oleme temaga palju lahedaid asju koos ette võtnud ja läbi teinud. Siis, kui poisid veel väiksed olid ja me mustakal elasime.

Ja egas siis koju jõudes kohe und ju ei tulnud.
Kui mõnel on raamatuid, mida ta mitu korda üle loeb, siis minul on kaks filmi, mida võin vist lõputult teatud aja tagant vaadata - You have Got Mail" ja "Four Weddings and a Funeral".

Eile mul oli aega ja pildistasin üles ka mõned kaadrid. See pulmade ja matuse lugu on tegelikult otsast lõpuni täis ülimalt mahlast ja pikantset huumorit, tabavaid ütlemisi, kiiksuga persoone. Ülimalt nauditav.
Siit see tuleb...
1.


2. Minu kauaaegne lemmik naisnäitleja, veel palju aega enne Meryl Streepi.

3. Vahva teooria. Midagi natuke sarnast olen lugenud ka oma Piiblist "Enne kui sa uinud"..... Mitte üks ühele, aga siiski piisavalt palju, et seos tekkis.

Positiivne teemalõpetus:) Seda raamatus polnud.

Ja ilusaim matusekõne, mida olen kuulnud /V.H.Auden/

Ja siis too teine film. Hollywood, aga ometi täiesti vastapandamatu. Armas filmike. True Fairi Tale.
So what.
Mõned killud sealt kah.

1.


2.Ja nüüd kohe Itu kõrvale magama. Head Ööd!

No comments: