Tuesday, June 7, 2011

Enesehaletsus kuumal suveööl

Lugesin praegu mehe blogi ja hakkasin mõtlema, et mitte keegi pole mulle mitte kunagi öelnud, et on minusse armunud. Rääkimata millestki suuremast.
Huvitav, mis minuga küll valesti on?

Selle peale üks võileib purustatud tuunikala ja majoneesiga.

p.s. majoneesi ja võileibu pole mõtet pakkuda.

12 comments:

LegaalneBlond said...

ahh, mis! õige mees ei ajagi mingit magusat ila suust välja :D Seda teevad ainult luuletajad ja muud ilulejad.

konn, lendav konn said...

Hmmhhh, tõesti ei oska diagnoosi panna!?
Konn igatahes saab magusat ila miskipärast igapäevaselt kuulda, peaks kõrvad vee alla peitma.

Bianka said...

Mind valdab aeg-ajalt kahtlus, et mehe blogi kirjutab hoopis naisterahvas. Või on nii romantilisi mehi päriselt ka olemas? Lohuta ennast sellega, et sinu teele on vaid normaalsed mehed sattunud ;)

soodoma ja gomorra said...

ah, egas ma lohutamist vajagi.
lihtsalt mõtlen, miks see nii on.
diagnoosi panemiseks on vist nüüd juba hilja:)

Emmeliina said...

Vanaema, miks sul nii suured kõrvad on?
Aga sellepärast, et sind paremini kuulda.

illuri said...

ma ei teagi, kas siin on asi MEHES või pigem EESTI MEHES... paraku.
mina tean nii mehi kui EESTI MEHI, kes küll tundeid avaldavad. võib-olla mitte väga tihti, kuid siiski teevad seda. ja mul on väga kurb lugeda ja kuulda (mitte ainult siit, muidugi, üldse EESTI NAISTE käest), et need va eesti mehed ühed tuimad ja eneseväljendusoskuseta on... aga kas EESTI NAISED EESTI MEESTELE ütlevad, et nad on armunud ja armastavad? kindlasti teevad nad seda palju vähem kui arvata võiks või kui peaks. lihtsalt mõtisklen :)

Udo said...

Kunagi oli selline multikas.
"Viinerit tahad. Ütle et elevant on loll!"

Kui Sul selline võoleivavaru seal on siis
"Võileiba tahad. Ütle et armastad mind!"

neiud ärevil said...

Kuidas sul siis niiviisi on õnnestunud. Sellest ei saa ma küll aru.Ilmselt on asi tuunikalas. Paku liha.

tuulealleaa said...

see on hea teema. juba eile lugesin ja lubasin, et olen parem vait, aga..! meigipintslilt "inspiratsiooni" saades- me ei ütle ju lastelegi. vähemalt mitte eriti. eesti keelne "ma armastan" jms-ne on nii krdima kohmakas. jah, noh, et sa oled nii kallis, aga et armastan..see kõlab paberil normaalselt, aga et öelda...enne kaob isu ära, läheb tunne mööda või issanda päike looja kui sellise pika ja lohiseva endast välja saad. erinevaltel põhjustel olen seda kasutanud kolmes keeles..:) eesti keel nende hulka ei kuulu.
siit soovitus: vaheta keelt! :D

ps. eesti mees on omaette nähtus. mõni ütleb (inspiratsioon lähisugulaselt): "ma ei ütle, sest sa ju tead isegi" mingil hetkel tuli välja, et oli neli aastat kaht naist pidanud.
siit soovitus: vaheta meest ka!
ok. ära vaheta, aga harju ära. ei tasu ilusaid suveöid "nende" pärast rikkuda.

ps2. ma polnud kunagi enne lugenud, nüüd olen Biankaga samal arvamusel.

illuri said...

tuuleaalleaa, olen nõus. mul tuleb vist 2, max 3 korda meelde, kui mu ema on mulle mu elu jooksul öelnud, et armastab mind (sedagi lausega "emme armastab sind", mitte "ma armastan sind"). isalt ja vanavanematelt vist polegi kuulnud... vähemalt ei mäleta.
eesti "ma armastan sind" on tõesti raske, lausa füüsiliselt.
peaks eesti keele ise raksemaks ja kohmakamaks muutma, siis see armastusavaldus tuleks ehk kergemini ja muudaks paljud naised (aga ka MEHED! ka nemad tahavad seda kuulda, olen kindel) rahulikumaks ja rõõsamaks :)
keeleuuendused käsile, ihii.

kassu said...

Olen oma lastele hakanud aina rohkem teadlikult ütlema, et armastan neid. Ehk saavad pisiku sisse ja on oma lähedaste suhtes tulevikus tähelepanelikumad.
Mehele ka ütlen.
Aga mees ei aja miskit magusat ila :( Võiks ju.
Mehed ei kipu oma armastust väga välja ütlema ega näitama ... ja nii kipub naistel kadumagi usk, et neid armastatakse. Aga mehed mõtlevad - aga ma ju ütlesin talle seda korra, siis, kui tuttavaks saime. Milleks end korrata. Ja noh, remonti teen ju ja paar korda oleme kinos kah käind, sellest peaks ju näitamiseks piisama küll.

Karin said...

See ei ole veel kõige hullem kui mees ei ütle, et armastab. Mina tegelen sellise spordialaga kus mina olen mehesse pööraselt armunud juba 2 aastat ja seda talle ülepäeviti meelde tuletan. Tema imestab selle peale, et ma ikka üldse ei näe temast kaugemale ja et üleüldse me ei sobi kokku. Läheb päev edasi ja mina jälle kuulutan armastust. Tema vaatab ja ütleb mhmh. Paar päeva edasi, kuulutan armastust. Tema: tead hea seks oli aga mul on nüüd aeg minema hakata.

Vot selline elu.