Friday, May 30, 2008

magus ootus

mul on juba paar nädalat reede tunne. üldiselt on see ju hea tunne, aga hommikuti kipub pahaks muutuma. sest reedele peaks teadagi järgnema laupäev ja sellest tulenevalt ka suurem võimalus ärkamise aega valida.
ilmselt on minu iga-päev-on-reede tunde taga siiski lähenev suvi. kuud, kus on rohkem aega lihtsalt logeleda, raamatuid lugeda, pilte albumisse kleepida, raaamatukaasi lõikuda ja tegeleda muu teiste silmis pudi-padiga, milleks jaoks kooli-töö-laste kõrvalt muidu aega hästi ei jää.

kiire argipäeva lühiuudised:
1.hommikul kodust läbi minnes leidsin eest kõige vanema magava poja ja tema sõbra. seejärel leidsin poja kaelalt maasika. küll mitte enam esimeses nooruses ega "värske", aga siiski maasika. misjärel leidsin end üllatuvat. kõige lõpuks/lõpetuseks leidisn, et mis seal siis ikka, nüüd see ka tal järele proovitud. taas sammuke lähemale täiskasvanute maailmale.
2.järgmisel nädalal on mul kolm eksamit. suuline on hirmutav.
3.aga...kolm eksamit saavad uhkelt kroonitud kohe neile järgneva horvaatiassse sõiduga. purjetama. veini ja seltskonda mekkima. valge inimese elu nautima.
elukaaslane põrutab juba homme varahommikul ette ära, mina siis nädala pärast järgi.
4. ma ei ole kunagi varem ilma kaaslaseta lennukiga lennanud. niigi pole see mu tugevaim külg. pisut pelgan. aga iseendale lootes ollaksegi vapramad, eks ole.

No comments: